نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

SMD 3.0 چیست؟

در سال ۲۰۱۸ شرک داهوا تکنولوژی smart motion detection یا همان تشخیص حرکت هوشمند را به منظور تمایز بین انسان و وسایل نقلیه با سایر اشیاء متحرک بوسیله تشخیص شکل و الگوی ظاهری و فرستادن هشدار به منظور برقراری هرچه بیشتر و هوشمندانه تر امنیت در منزل یا محیط کسب و کار ابداع کرد. استفاده […]

در سال ۲۰۱۸ شرک داهوا تکنولوژی smart motion detection یا همان تشخیص حرکت هوشمند را به منظور تمایز بین انسان و وسایل نقلیه با سایر اشیاء متحرک بوسیله تشخیص شکل و الگوی ظاهری و فرستادن هشدار به منظور برقراری هرچه بیشتر و هوشمندانه تر امنیت در منزل یا محیط کسب و کار ابداع کرد.
استفاده از تشخیص حرکت هوشمند بشدت با محل وقوع یا صحنه تحت پوشش دوربین ادغام شده است که خود صحنه نیازمند تنوع است. از این رو با عمیق تر شدن کاربرد SMD در صنعت و تقاضای روز افزون کاربران برای تشخیص هوشمند حرکت، کاربری ها و برنامه های SMD با توجه به سناریو های مختلف روز به روز متنوع تر می شود .
شرکت داهوا همواره با تخصیص روند تلاش های خود در جهت بهینه سازی هرچه بیشتر SMD به منظور برطرف کردن نیازهای کاربران در سناریو های مختلف تشخیص هوشمند حرکت و کاربرد های سودمند آن پرداخته است.

 

معرفی SMD 3.0 ، جدیدترین افزونه ی دوربین های IP :

مزایا: