نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

حضور مادطلایی در نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد_۱۴۰۱

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت و شانزدهمین نمایشگاه اتوماسیون از تاریخ اول تا چهارم شهریورماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در شهر مشهد برگزار شد. نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد میزبان شرکت‌های بسیاری بوده که از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات خود را به بازدید کنندگان عرضه […]

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت و شانزدهمین نمایشگاه اتوماسیون از تاریخ اول تا چهارم شهریورماه ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی در شهر مشهد برگزار شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد میزبان شرکت‌های بسیاری بوده که از سراسر جهان در این نمایشگاه حضور داشته و محصولات خود را به بازدید کنندگان عرضه کردند.

شرکت پاراکس دید سوم که یکی از شرکت‌های زیرمجموعه از گروه ماد است که در زمینه واردات و پخش محصولات برند داهوا در حوزه دوربین‌های مدار بسته حفاظتی فعالیت می‌کند

حضور پاراکس دید سوم در این نمایشگاه باعث شناخت و ایجاد همکاری‌های گسترده تر در استفاده از محصولات داهوا در ایران شده و دامنه استفاده از محصولات با کیفیت داهوا را برای مشتریان محترم گسترش داده است.

نمایشگاه صنعت مشهد با حضور شرکت‌های مختلف توانسته ارتباط سازنده‌ای میان کاربران و شرکت‌های تولید کننده محصولات برقرار کند. 

چنانچه نتوانسته اید از غرفه شرکت مادطلایی دیدن فرمایید میتوانید از طریق تماس با شرکت با ما در ارتباط باشید.

در ادامه برخی از عکس های مربوط به نمایشگاه صنعت مشهد را مشاهده میکنید.