نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

حضور مادطلایی در نوزدهمین نمایشگاه ایپاس_۱۴۰۱

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نمایشگاه‌های بین المللی فرصت خوبی برای نمایش محصولات شرکت‌ها به مشتریان متنوع از سراسر دنیا هستند. در نمایشگاه‌ها محصولات شرکت‌ها به همراه حضور مدیریت ارشد شرکت که می‌توانند توضیحات خوبی به مشتریان کلان ارائه دهند موقعیت خوبی برای شناساندن محصولات و برند به بازار است.  نمایشگاه تجهیزات حفاظتی ایپاس از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ مهرماه […]

[vc_row][vc_column][vc_column_text]نمایشگاه‌های بین المللی فرصت خوبی برای نمایش محصولات شرکت‌ها به مشتریان متنوع از سراسر دنیا هستند. در نمایشگاه‌ها محصولات شرکت‌ها به همراه حضور مدیریت ارشد شرکت که می‌توانند توضیحات خوبی به مشتریان کلان ارائه دهند موقعیت خوبی برای شناساندن محصولات و برند به بازار است. 

نمایشگاه تجهیزات حفاظتی ایپاس از تاریخ ۲۵ الی ۲۸ مهرماه امسال برگزار شد. در این نمایشگاه بین‌المللی که در محل نمایشگاه‌های تهران در مصلی برگزار شد برندهای مختلف از سراسر دنیا شرکت داشته و محصولات خود را در معرض دید و فروش برای بازدید‌کنندگان قرار دادند. این نمایشگاه مربوط به تجهیزات حفاظتی بوده و پلیس نیز در آن نقش بسیار پررنگی داشته است.

در این نمایشگاه گروه ماد طلایی با ارائه برندهای داهوا،‌ هایک ویژن و وسترن دیجیتال در این نمایشگاه حضور عالی‌ای داشته است.

بازدید از غرفه ماد طلایی در نمایشگاه ایپاس بسیار خوب ارزیابی شده و تعداد افرادی که از این غرفه بازدید کرده اند قابل توجه بوده است. بازدیدکنندگان عموماً از نمایندگان و فعال حوزه‌های امنیتی بوده اند که از آن جمله می‌توان به پلیس رسمی کشور اشاره کرد. 

قابل ذکر است غرفه ماد طلایی در نوزدهمین نمایشگاه ایپاس که در تهران برگزار شد به عنوان غرفه برتر از سوی برگزارکنندگان به عنوان برترین غرفه نمایشگاه شناخته شده است[/vc_column_text][vc_single_image image=”2894″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]