نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

راه حل حفاظت از محیط رادار

شرکت داهوا یک راه‌حل حفاظتی برای پارامتر‌های رادار ارائه کرده است که ویدیو‌های هوشمند و تکنولوژی‌های رادار را همسو می‌کند. داهوا یک برند پیشرو در حوزه راه‌کار‌های هوشمند IoT و ارائه‌دهنده خدمات است. با وجود این راه‌حل، مشکلات متعددی در رابطه با پارامتر‌های مختلف در حوزه ایجاد شرایط امنیتی بهتر و قوی‌تر برای ایجاد تجربه […]

شرکت داهوا یک راه‌حل حفاظتی برای پارامتر‌های رادار ارائه کرده است که ویدیو‌های هوشمند و تکنولوژی‌های رادار را همسو می‌کند. داهوا یک برند پیشرو در حوزه راه‌کار‌های هوشمند IoT و ارائه‌دهنده خدمات است. با وجود این راه‌حل، مشکلات متعددی در رابطه با پارامتر‌های مختلف در حوزه ایجاد شرایط امنیتی بهتر و قوی‌تر برای ایجاد تجربه ایمنی بهتر برای یوزر‌ها ایجاد شده است.

سیستم‌های سنتی تشخیص نفوذ محیطی (PIDS) راه‌حل‌هایی هستند که برای نظارت دقیق ایجاد شده و در وهله اول شامل چندین فناوری مانند کابل‌های توکار و سیستم‌های تشخیص نرده‌ای می‌شوند.

این سیستم‌ها جدا از تأثیرگذاری، محدودیت‌هایی همچون هزینه نصب بالا و درجه‌بندی‌های منفی و مثبت بالا و غلط را دارند. علاوه بر آن، با وجود این که PIDS در حال حاضر مبتنی بر دوربین هستند، هنوز چالش متعددی را برای یوزر‌ها ایجاد می‌کنند. که از جمله آن، محدود شدن با فاکتور‌های متفاوت محیطی (باران، مه، برف و…) و حالت‌های سخت تصویربرداری (مانند کم و زیاد بودن نور) است.

موضوع بعدی آن است که PIDS‌های سنتی مانیتورینگ را به صورت تکی انجام داده و نمی‌توانند ردیابی جامعی از سوژه‌ها داشته باشند. پس داهوا به تقویت و گسترش پارامتر‌های مختلف رادار پرداخت تا کاستی‌های ورژن قدیمی‌تر را رفع کند. این ارتقا به مانیتورینگ ۷/۲۴ در تمامی شرایط دمایی و شرایط مختلف محیطی کمک کرده است.

مجهز شدن به الگوریتم‌های هوشمند رادار، اطمینان از دقت بالا برای ردیابی را فراهم کرده و میزان هشدار‌های غلط را کاهش می‌دهد. این قابلیت ردیابی در ۹۰/۱۲۰ درجه، دوربین و تصویربرداری در شرایط مختلف را فراهم می‌آورد.

علاوه بر این، استفاده از رادار‌های امنیتی برای دوربین‌های PTZ راه‌کاری برای ردیابی از سوژه‌های متحرک و مانیتورینگ در زمان واقعی را فراهم آورده است که توانایی فیلتر کردن سوژه‌های غیرمرتبط و تمرکز بر روی انسان و وسایل نقلیه را داراست.

این رادار‌ها توانایی تشخیص سرعت، زوایا و فواصل سوژه را دارا بوده و ادغام این امکانات با دوربین PTZ که تصاویر شفاف و باکیفیتی دارد، در ردیابی سوژه بسیار تأثیرگذار و مفید است. مزیت دیگر این راه‌کار در تکنولوژی تصویربرداری حرارتی در مناطقی با نظارت مداوم مانند جنگل، دریاچه و رودخانه است.

به طور کلی، راه‌حل حفاظت از محیط رادار داهوا یک سیستم کارآمد و نوآورانه است که می‌تواند به طور مداوم محیط‌های مختلف را در طول شبانه روز نظارت کند.

این راه‌حل هوشمند از طریق یکپارچه‌سازی ویدئویی و راداری، پایداری نظارت را فراهم کرده و برای سناریوهای کاربردی مختلف مانند مناطق پرخطر (نواحی انفجاری، پست ترانسفورماتور)، مناطق بسیار ارزشمند (انبار شیمیایی، پارکینگ، فرودگاه، مرکز داده) ایده‌آل بوده و مناطق خصوصی مجلل (پارک‌های بزرگ، استراحتگاه ساحلی خصوصی) را پوشش می‌دهد.

فناوری داهوا با تعهد به مأموریت خود یعنی «توانمندسازی جامعه ایمن‌تر و زندگی هوشمندانه‌تر» به تمرکز بر «نوآوری، کیفیت و خدمات» برای خدمت به همکاران و مشتریان خود در سراسر جهان ادامه خواهد داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با همکاران ما در شرکت پاراکس دید سوم ارتباط برقرار کنید.