نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

۴ کاربری انتقال اطلاعات توسط PoE 2.0 از برند داهوا

Power over Ethernet یا به اختصار PoE، به یک سیستم موقتی اطلاق می‌شود که هم توان الکتریکی و هم داده‌ها را روی کابل‌های اترنت جفت تابیده ارسال می‌کند. استفاده از این کابل، یک روش انتقال بسیار کارآمدتر در مقایسه با سیم‌کشی برق معمولی است. از آنجایی که PoE هم توان و هم داده را از […]

Power over Ethernet یا به اختصار PoE، به یک سیستم موقتی اطلاق می‌شود که هم توان الکتریکی و هم داده‌ها را روی کابل‌های اترنت جفت تابیده ارسال می‌کند. استفاده از این کابل، یک روش انتقال بسیار کارآمدتر در مقایسه با سیم‌کشی برق معمولی است. از آنجایی که PoE هم توان و هم داده را از طریق کابل اترنت منتقل می‌کند، سیم‌کشی کمتری لازم دارد.

تکنولوژی داهوا یک ارائه‌دهنده خدمات و کاربری‌های هوشمند IoT مبتنی بر ویدئو در جهان است که به طور مداوم در حال توسعه فناوری انتقال و ارتقا دستگاه‌ها بر‌اساس بخش‌های کاربردی مورد نیاز مشتری است. Power over Ethernet (PoE) 2.0 مشخصاً برای انتقال نظارت طراحی شده است. در واقع، کل سری سوییچ PoE داهوا به PoE 2.0 ارتقا یافته است که شامل تکنولوژی‌های عملی مانند PoE Watchdog،BT 90W (درگاه قرمز)، PoE هوشمند و انتقال PoE از راه دور است.

در سال ۲۰۲۲ ویژگی‌های هوشمند دیگری مانند Green PoE و Perpetual PoE اضافه شد. این بخش عظیم از کارکردهای هوشمند، به طور قابل‌توجهی کاربرد سوئیچ‌های داهوا را در کاربرد‌های نظارتی افزایش داده و مدیریت و نگهداری آن‌ها را ساده‌تر کرده است.

در این بخش قصد داریم به ۴ کاربری انتقال اطلاعات که براساس نیاز به وجود آمده‌اند بپردازیم:

 

کاربری IP CCTV

IP CCTV یکی از محصولات انتقالی داهوا است که به عنوان یک پل مهم عمل کرده و به طور یکپارچه دوربین‌های IP و NVR را در کاربری‌های مختلف مانند مرکز خرید، سوپرمارکت و … به هم متصل می‌کند.

به غیر از سه ویژگی اصلی آن که مربوط به باز، استاندارد، مقیاس‌پذیر بودن است؛ ویژگی خاضر شرایط قابل قبولی را در حیطه مدیریت، منبع تغذیه PoE 2.0 و همچنین سوئیچ‌های صنعتی که مقیاس‌پذیری جامعی درشبکه و کیفیتی قابل اعتماد دارد، ارائه می‌دهد.

 

سیستم انتقال هوشمند

ترافیک و ایمنی جاده‌ها از جمله چالش‌هایی است که حمل و نقل مدرن به صورت روزانه با آن مواجه است. برای رفع این مشکل، سیستم حمل و نقل هوشمند یا ITS برای دست‌یابی به حمل و نقل ایمن‌تر و کارآمدتر با نظارت و اعلام لحظه‌ای وضعیت جاده طراحی شده است که اپراتورها را قادر می‌سازد در صورت وقوع هرگونه حادثه غیرمنتظره، مطابق با آن عمل کنند.

علاوه بر این، سوئیچ‌های صنعتی داهوا با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قدرتمند خود می‌توانند ESD و حفاظت از نوسانات بالاتر را در شرایط نامساعد محیطی در فضای باز و حتی در صورت وجود دمای بالای محیط ارائه دهند؛ از این رو به یک انتخاب ایده‌آل برای ITS تبدیل شده‌اند.

 

کاربری هوشمند انتقال ساختمان

با پیشرفت مداوم تکنولوژی‌های مدرن، تصویربرداری به صورت بسیار گسترده در ساختمان‌های هوشمند انجام می‌شود. سیستم‌های اینترکام ویدئویی داهوا، درصدد ایجاد یک امنیت انتقال اطلاعات و همچنین ایجاد ارتباط تصویری و صوتی بین دو یا چند لوکیشن برآمده است. محصولات انتقالی داهوا قابلیت اطمینان بالایی دارند و از طرفی مقرون به صرفه هستند.

 

کاربری آسانسور

ایمنی آسانسور برای ساکنین ساختمان اهمیت بالایی دارد چرا که یکی از پرمصرف‌ترین امکانات در ساختمان است. استفاده از داهوا در آسانسور برای انتقال تصاویر بسیار مؤثر است. لینک داده‌ها را می‌توان با استفاده از شبکه مدیریت فعلی یا با نصب یک دستگاه بی‌سیم در فضای باز به دست آورد. این راه‌کار فاصله انتقال داده تا ۵۰۰ متر، فناوری TDMA و نصب آسان را ارائه می‌دهد.