کاتالوگ

کمپانی داهوا تکنولوژی، با استفاده از الگوریتم های یادگیری عمیق فوق العاده اش WizMind را با افتخار منتشر کرد.
WizMind یک مجموعه ای از راه حل ها متشکل از محصولات پروژه محور شامل IPcamera, NVR, XVR, ptz, دوربین های حرارتی و پلتفرم های نرم افزاری ، همچنین اراِیه دقیق ، قابل اعتماد و همه جانبه و فراگیر راه حل های هوش مصنوعی به دولت ، خورده فروشی ها ، مدیریت انرژی ، مالی و حمل و نقل می باشد.

 

 

دانلود کاتالوگ 

در این مقاله در مورد مدیریت چالش ها و راهکار های پارکینگ، نحوه ی پرداختن به آنها ، جزئیات برنامه های ورود و خروج ، نمایش پارکینگ های خالی و موقعیت یابی خودرو و توسعه آسان و کاهش هزینه ها ،پلتفرم حرفه ای مدیریت و … بحث شده است .

 

 

 

دانلود کاتالوگ 

با ظهور تحولات هوش مصنوعی در صنایع سیار، شرکت داهوا تکنولوژی به عنوان یک ارائه دهنده راه حل و خدمات اینترنت اشیاء هوشمند مبتنی بر ویدیو راه حل اتوبوس هوشمند خود را راه اندازی کرد. این راه حل برطرف کردن چالش های مرتبط با امنیت ، کارآمدی و بهره وری را هدف قرار داده است. برای مثال تکنولوژی های هوش مصنوعی مانند ADAS (سیستم پیشرفته دستیار راننده) و DMS (نمایشگر وضعیت راننده) برای کاهش تصادفات و محافظت از رانندگان و عابرین اعمال شده است.

این راه حل ها بر اساس نیاز های مشتری و تجربیات حاصل از پروژه ها است که کل پروسه را از لحظه ای که راننده سوار اتوبوس می شود تا زمانی که به ایستگاه اتوبوس برگردد را پوشش میدهد.

 

دانلود کاتالوگ 

Wizsense که توسط شرکت داهوا راه اندازی شده است از رنج وسیعی از محصولات و راه حل های هوش مصنوعی تشکیل شده است که از چیپست های مستقل هوش مصنوعی و الگوریتم یادگیری عمیق استفاده می کند. این تکنولوژی می تواند انسان و وسایل نقلیه در یک تصویر را با دقت بسیار بالایی تشخیص داده و کاربران را قادر به تمرکز روی هدف های اصلی می سازد. Wizsense تصاویر شما را هوشمند، ساده و کارآمد می کند.

 

 

دانلود کاتالوگ 

در این مقاله در مورد راهکارهای بالا بردن امنیت حمل و نقل، افزایش کار آمدی، کاهش ضرر و زیان ها از قبیل تصادفات، دزدی و همچنین تحویل به موقع مرسولات، مدیریت موجودی کانتینرها وکاهش گم شدن مرسولات ، بحث شده است.

 

 

 

دانلود کاتالوگ

از آنجایی که کشورهای مختلف شروع به لغو سیاست های قرنطینه خود کردند، احیای اقتصاد و بازگشت به زندگی عادی به یک اولویت اصلی تبدیل شده است. در حال حاضر، شیوع بیماری کرونا هنوز تمام نشده است و ممکن است تا سال ها ادامه یابد.
نحوه محافظت از کارمندان و افراد در این دوره “بازگشت به حالت عادی جدید” در واقع به چالش اصلی مدیران تبدیل شده است.
بر اساس الزامات سیاست سازمان جهانی بهداشت، CDC اروپا و آمریکا و کشورهای مختلف، و خروجی های اقدامات در راستای راهکار مربوطه، ما یک راه حل استاندارد جامع را راه اندازی کرده ایم که یک سیستم یکپارچه ارائه داده و پنج فناوری اصلی را پوشش می دهد

 

دانلود کاتالوگ 

پدیده دیجیتالی شدن سیستم بانکی را مختل کرده است. با دیجیتالی شدن خدمات بانکی، نقش شعب بانک‌ها به طرز بی سابقه ای در حال تغییر است. در یک بازار شدیدا رقابتی و در حال تغییر، همراه با تقویت سیستم‌های امنیتی، بانک‌ها به شدت به دنبال راه‌های نوآورانه برای بهینه‌سازی عملکرد شعب خود، کنترل ریسک‌ها و بهبود رضایت مشتری هستند. از آنجایی که بانک‌ها در حال تحولات دیجیتال هستند، بانک‌ها به دنبال راه‌حلی جامع هستند که بتواند در مبارزه با تهدیدات امنیتی، شناسایی و کاهش کلاه برداری ها، جلوگیری از اختلافات تجاری و بهبود کارایی شعب به آنها کمک کند.
با ظهور تحولات در سیستم های بانک داری دیجیتال، شرکت داهوا که یک ارائه دهنده پیشرو در زمینه اینترنت اشیائ مبتنی بر ویدئو در جهان است، راه کار بانکداری هوشمند را راه اندازی کرده است. این راه کار حل چالش های پیش روی بانک ها در زمینه امنیت، ریسک ها و عملکرد ارائه شده را هدف قرار داده است و همچنین کمک به بانک‌ها در دستیابی به هدف خود یعنی دیجیتال ‌سازی امنیت، امنیت محیط بانکی و ایجاد احساس امنیت در مشتریان از اهداف مهم این راهکار بوده است.

 

 

دانلود کاتالوگ