نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

پرفروش ترین برند دوربین مداربسته

دوربین های مدار بسته در ابتدای ظهور تنها به عنوان کالایی لوکس در نظر گرفته می شدند اما امروز یه وسیله کاملاً ضروری و حیاتی برای حفاظت امنیتی ساختمان ها و محیط های باز است. در حال حاضر حدود ۷۷۰ میلیون دوربین مدار بسته در سراسر دنیا نصب شده که بخش زیادی از این تعداد […]

دوربین های دام چهار برند

دوربین های مدار بسته در ابتدای ظهور تنها به عنوان کالایی لوکس در نظر گرفته می شدند اما امروز یه وسیله کاملاً ضروری و حیاتی برای حفاظت امنیتی ساختمان ها و محیط های باز است. در حال حاضر حدود ۷۷۰ میلیون دوربین مدار بسته در سراسر دنیا نصب شده که بخش زیادی از این تعداد در کشور چین است. دوربین های مدار بسته یکی از بهترین روش ها برای پایش و حفاظت از اموال و دارایی ها در برابر خطرات مجرمانه مانند ورود ممنوع، سرقت، خرابکاری و … هستند. با توجه به فواید بی شمار این دوربین ها و موج شدید تقاضای دوربین مدار بسته در سراسر جهان تکنولوژی دوربین مداربسته پیشرفت قابل ملاحظه ای کرده و هم اکنون دوربین های IP وجود دارند که از پروتکل های شبکه تبعیت کرده و قابلیت اتصال به شبکه های اینترنتی و داخلی را به خوبی دارند. با استفاده از این تکنولوژی تصاویر دوربین ها از راه دور و حتی از طریق یک گوشی هوشمند قابل رصد کردن است. نکته مهم قیمت نسبتاً پایین دوربین های تحت شبکه است.

زمانی که قصد تهیه دوربین مدار بسته را دارید باید از قبل نیاز و خواسته های خود و انتظاراتی که از دوربین مدار بسته و سیستم حفاظتی دارید مشخص کرده و با توجه به دوربین ها و سیستم های مختلفی که در بازار وجود دارد بهینه ترین گزینه ممکن را انتخاب کنید. در این مقاله از مجله ماد طلایی قصد داریم پرفروش ترین برندهای دوربین مداربسته را به شما معرفی کنیم .

چند مدل دوربین مداربسته هایک ویژن

بیشتر بخوانید: هایک ویژن بهتر است یا داهوا

 

هایک ویژن ؛رتبه اول پر فروش ترین دوربین دنیا

هایک ویژن طیف وسیعی از تجهیزات حفاظتی و ایمنی محیطی را ارائه می دهد و در قله لیست دوربین های پرفروش در سطح جهانی است.این شرکت به طور وسیعی روی بخش تحقیق و توسعه کار کرده از این رو نوآوری و خلاقیت در دوربین های هایک ویژن بسیار بالاست. شرکت هایک ویژن تولید کننده چینی دوربین های مدار بسته بوده که با دارا بودن ۴۰ هزار کارمند و ۵۹ زیر شاخه در سراسر دنیا از بزرگترین شرکت های تولید کننده دوربین مدار بسته به شمار می آید.

این شرکت محصولات مختلفی را در حیطه امنیت محیطی ارائه می دهد که شامل تولید دوربین های مدار بسته مسکونی و صنعتی است که بخصوص برای صنعت خرده فروشی، آموزش، بانکداری، صنعت ساختمان و کنترل ترافیک به کار می روند.این برند گستره وسیعی از محصولات شبکه، HD، دوربین های PTZ و … را تولید و به بازار مصرف دوربین های مدار بسته ارائه می کند.

با ایجاد تصویر با کیفیت در دامنه وسیعی از شدت نور دوربین های مدار بسته هایک ویژن  بر اساس تکنولوژی یادگیری عمیق تکنولوژی تشخیص چهره و شناسایی خودرو را به کاربران ارائه کرده است.

داهوا ، اولین رقیب هایک ویژن

شرکت دوم از لحاظ فروش باز هم شرکتی چینی این بار با عنوان داهوا است. این شرکت به به کار گیری تکنولوژی سطح بالا توانسته محصولاتی را تولید و ارائه کند که در بازار های مختلفی مانند دولت، ساختمان، خرده فروشی، زیرساخت های بحرانی و امنیت عمومی کاربرد دارد.این دوربین در ۱۸۰ کشور دنیا به فروش می رسد؛ گذشته از این موضوع این دوربین برای کاربرد های گسترده مانند المپیک ریو و شرکت واردات ملی چین به کار گرفته شده است.

تکنولوژی های به کار رفته در دوربین مداربسته داهوا  کاربری آسانی داشته و کیفیت و خدمات متنوعی را برای دوربین های شبکه و دوربین های PTZ ارائه می دهد. این تکنولوژی هسته مرکزی تأمین ماکزیمم امنیت برای مجموعه مورد نظر است.

دوربین دام داهوا

 

بیشتر بخوانید: بهترین دوربین های مداربسته داهوا

 

اکسیس، رقیب داهوا و هایک در فروش دوربین

شرکت اکسیس شرکتی سوئدی است که در سال ۱۹۸۴ تأسیس شد.این شرکت یکی از اصلی ترین تولید کنندگان تجهیزات امنیتی شامل دوربین مدار بسته بوده و در سراسر جهان فروش بسیار خوبی دارد. این برند راه حل ها و روش های خوبی در زمینه حفاظت محیطی ارائه می دهد. این محصولات شامل دوربین های تحت شبکه، انکودر ها، نرم افزار مدیریت ویدئو است و همچنین دارای مقیاس پذیری و ادغام ساده ای است.

هانوا در رتبه چهارم

شرکت هانوا در سال ۱۹۷۷ در تایوان تأسیس شد و جزو لیست پرفروش ترین برند های جهانی دوربین مدار بسته و تجهیزات حفاظت محیطی است. کارخانه های تولید کننده این برند در کره جنوبی، چین و ویتنام واقع شده است و اکثر فروش این دوربین در بازار کره جنوبی اتفاق می افتد. این شرکت نیز سرمایه گذاری گسترده ای روی بخش تحقیق و توسعه انجام داده است. این هزینه بابت افزایش امنیت و تأمین نیاز های خاص مصرف کنندگان انجام شده است. این شرکت محصولات خود را با ۱۶۰۰۰ شبکه در سراسر اروپا، آمریکا و خاورمیانه ارائه کرده است.

ادغام تکنولوژی هایی مانند یادگیری عمیق و هوش مصنوعی باعث شده محصولات این برند اطلاعات بسیار خوبی درباره تصاویر ضبط شده به کاربر ارائه می دهد. همچنین کاربری سیستم های این برند بسیار یوزر فرندلی بوده و توانسته جایگاه خوبی در بازار مصرف تجهیزات مدار بسته به دست بیاورد. شما می توانید انواع دوربین مداربسته را از نمایندگی داهوا تهیه کنید.

 

دوربین مداربسته هانوا

آیدیس پنجمین دوربین پر فروش دنیا

آیدیس یک شرکت تأمین لوازم امنیتی در سطح بین المللی است. مرکز این شرکت در کشور کره جنوبی قرار دارد. این شرکت نیز طیف وسیعی از لوازم و تجهیزات حفاظت محیطی را ارائه می کند. کارایی این تجهیزات در حفاظت عمومی و تجاری است. محصولات این کشور به ۵۰ کشور در سراسر جهان ارسال می شود. آیدیس یکی از رهبران بازار در زمینه دوربین های مدار بسته است.

این برند دوربین هایی با کیفیت بالا و ارتباط END TO END بسیار کاربر پسنده بوده و مقیاس پذیر، انعطاف پذیری بالایی داشته که در نهایت هزینه نهایی صاحب دوربین را برای کل مجموعه حفاظتی بهینه می کند.

بهترین برند دوربین مداربسته را از کجا پیدا کنیم؟

با وجود تعداد زیادی برند های مطرح و با کیفیت در حیطه تأمین حفاظت محیطی انتخاب یک برند به عنوان بهترین برند کار چالش برانگیز است. برای انتخاب انواع دوربین مدار بسته اول باید به نیاز های خود فکر کنید و دقیق مشخص کنید که هدف و کارایی شما از تهیه دوربین مدار بسته چیست؟ابتدا باید نیازهای امنیتی را دقیق و کامل مشخص کنید. سپس درباره برخی سوالات راجع به تهیه دوربین مداربسته پاسخ دهید با این کار می توانید بهترین و مناسب ترین دوربین را برای نیاز خود با بهترین قیمت تهیه کنید.