نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

حضور مادطلایی در بیستمین نمایشگاه تجهیزات حفاظتی و نظارتی ایپاس _ ۱۴۰۲

بیستمین رویداد بین المللی و نمایشگاهی ایپاس که برگرفته از عنوان «لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی» است، از صبح دوشنبه ۲۴ مهر الی ۲۷ مهر ۱۴۰۲  در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد. در این نمایشگاه شرکت ماد طلایی به عنوان یکی از بزرگترین تأمین‌کنندگان دوربین‌های مدار‌بسته پیشرفته برند داهوا حضور داشت. با […]

بیستمین رویداد بین المللی و نمایشگاهی ایپاس که برگرفته از عنوان «لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی» است، از صبح دوشنبه ۲۴ مهر الی ۲۷ مهر ۱۴۰۲  در مصلی امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این نمایشگاه شرکت ماد طلایی به عنوان یکی از بزرگترین تأمین‌کنندگان دوربین‌های مدار‌بسته پیشرفته برند داهوا حضور داشت.

با توجه به ماهیت این نمایشگاه و حضور برندهای صاحب نام ملی و بین المللی در زمینه تولید تجهیزات ایمنی و شرکت‌های دانش بنیان با محصولات جدید، پاراکس دید با حضور در این رویداد و ارائه سبد متنوعی از سرویس‌های پرکاربرد خود که توسط متخصصان بین المللی  در حوزه امنیت توسعه یافته اند، زمینه را برای تشریک مساعی بین برندهای فعال این عرصه و همچنین جذب ایده های جدید فراهم آورده است.

در این نمایشگاه سردار هادی درویش؛ رئیس بنیاد تعاون فراجا در آیین افتتاحیه بیستمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس) اظهار کرد: بیش از ۲۲۰ شرکت تولیدکننده، صنعتگران و مخترعین ایرانی در این نمایشگاه شرکت کرده‌اند. در واقع بیش از ۷۰ درصد شرکت کنندگان ایرانی بودند.

وی افزود: ۶ شرکت خارجی به طور مستقیم و ۶۰ شرکت به نمایندگی از کشورهای خارجی در این نمایشگاه حضور داشتند.

رئیس بنیاد تعاون فراجا بیان کرد: ارتقا کمی و کیفی تجهیزات ایمنی و امنیتی، رواج فرهنگ استفاده از تجهیزات ایمنی و امنیتی، برقراری ارتباط بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و قطع واسطه گری از اهداف این نمایشگاه است.

از نکات و اتفاقات مهمی که در این نمایشگاه قابل ذکر است بازدید سفیر عربستان و بسیاری از مقامات بلندپایه پلیس از غرفه پاراکس دید سوم بوده است. پاراکس دید سوم در ایپاس ۱۴۰۲ سرویس هایی نظیر دوربین های مدار بسته دام اسپید دام و بولت و انواع DVR و NVR برند داهوا را به معرض نمایش گذاشت و در نهایت توانست با معرفی درست محصولات پرکاربرد امنیتی آشنایی خوبی در این زمینه برای سیستم های امنیتی ایجاد کند. 

 

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات ایمنی و امنیتی ایپاس (IPAS) سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات امنیتی، ایمنی و نظارتی برپا شده و فرصت بسیار مغتنمی را برای شرکت های فعال در این صنعت فراهم می‌آورد و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت می کند.

 

در اینجا برخی از شرکت های مهمی که در نمایشگاه ایپاس مهر ۱۴۰۲ شمسی در تهران شرکت کرده اند آورده شده است:

  • شرکت های زیرساختی: ایرانسل، همراه اول، رایتل، مخابرات ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت، و شرکت فرودگاه های کشور
  • شرکت های نرم افزاری: شرکت ملی انفورماتیک، شرکت توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران (دانا)، شرکت نرم افزاری سپهر، شرکت نرم افزاری سیمرغ، و شرکت نرم افزاری سامان
  • شرکت های خدماتی: شرکت خدمات انفورماتیک ایران (فاتما)، شرکت خدمات فناوری اطلاعات ایران (صیانت)، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل (ایرانسل سرویس)، و شرکت خدمات ارتباطی همراه اول (ایرانسل سرویس)
  • شرکت های امنیتی: شرکت ناجی امنیت اطلاعات، شرکت آرمان پردازش امنیت، شرکت راهکارهای امنیت شبکه (رسا)، و شرکت امنیت اطلاعات آرمان (آرمان امن)

 

علاوه بر این شرکت ها، برخی از سازمان های دولتی نیز در نمایشگاه ایپاس مهر ۱۴۰۲ شمسی در تهران حضور داشتند. این سازمان ها عبارتند از:

  • وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
  • سازمان فناوری اطلاعات ایران
  • سازمان فضایی ایران
  • سازمان پدافند غیرعامل
  • سازمان نظام مهندسی فناوری اطلاعات

 

محصولات عرضه شده در این نمایشگاه عموما تخصصی بوده و اغلب شرکت کنندگان به نوعی همکار یا تکمیل‌کننده راهکار های یکدیگر میباشند. محصولاتی نظیر: تجهیزات اکسس کنترل و کنترل تردد، تجهیزات امدادی آتش نشانی، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات بیومتریک، تجهیزات نظارتی و…

 

این نمایشگاه همچنین فرصتی برای بازدیدکنندگان برای یادگیری در مورد آخرین روندها و فناوری‌های پلیس و آتش‌نشانی است و می‌تواند به آنها کمک کند تا تصمیمات بهتری در مورد خرید تجهیزات و فناوری‌های جدید بگیرند.

با توجه به اینکه رویکرد اصلی این نمایشگاه، عرضه و ارائه فناوری های نوین در حوزه امنیت و ایمنی است، پاراکس دید سوم توانست با ارائه محصولات شرکت داهوا که جزو با کیفیت ترین و پرفروش ترین های جهانی هستند جایگاه ویژه ای در این نمایشگاه داشته باشد.

از امکاناتی که در غرفه پاراکس دید برای بازدید کنندگان محترم مهیا بوده گارانتی ماد طلایی است که به عنوان شرکتی جدا وظیفه گارانتی معتبر محصولات به فروش رفته توسط پاراکس دید سوم را بر عهده دارد. این گارانتی ۲۸ ماهه جزو معتبر ترین گارانتی ها در زمینه دوربین های مداربسته و تجهیزات حفاظتی است. گفتنی است نخستین دوره این نمایشگاه سال ۱۳۸۰ برگزار و پس از آن حضورش در تقویم نمایشگاهی کشور تثبیت شد.