نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

گارانتی و تعمیرات

محصولات

ماد طلایی

پشتیبانی فنی

به منظور تماس با مدیر گارانتی با شماره 02162867000 داخلی 170 و برای ارتباط با پذیرش گارانتی داخلی 150 را شماره گیری کنید.
مدت زمان گارانتی که توسط مادطلایی ارائه می شود 36 ماه است.
تمام محصولات جانبی و اصلی برند داهوا توسط مادطلایی گارانتی می شود.
ماد طلایی مسئول گارانتی محصولات برند داهوا است که توسط شرکت پاراکس دید سوم تأمین می شود. دوربین مداربسته نیمه صنعتی دوربین مداربسته صنعتی دوربین مداربسته دید در شب دوربین مداربسته اسپید دام انواع دوربین های دام و بولت
نوع ساده ی این سیستم یک دوربین و یک مانیتور می باشد به طوری که تصاویر متحرک جلوی دوربین بر روی صفحه ی مانیتور قابل نمایش باشد. در حالت پیشرفته تر می توان تعداد دوربین ها را افزایش داد و نیز انواع سیستم های کنترلی از قبیل سیستم کنترل زاویه ی دید ، سیستم بزرگنمایی دوربین ها و سیستم های ضبط کننده و انتقال تصاویر، همچنین سیستم چند پارچه سازی تصویر را به این مجموعه افزود.
دوربین مداربسته فیبریدوربین مداربسته پین هلدوربین مداربسته نیمه صنعتیدوربین مداربسته صنعتیدوربین مداربسته دید در شبدوربین مداربسته اسپید دام
۱۲ ولت مستقیم۲۲۰ ولت متناوب.
به منظور استقرار و قرار گیری صحیح دوربین ها و قابل تنظیم بودن جهت دید.
۱- ثابت۲- ثابت مفصلی( جهت استفاده به عنوان پایه ی قابل تنظیم)۳- گردان (گردان دو حالته و گردان چهار حالته ) که در انواع داخلی و خارجی استفاده میشود.
به منظور تماس با مادطلایی میتوانید با شماره 02162867000 داخلی 120 تماس بگیرید.
ماد طلایی شرکتی از گروه صنعتی ماد است که خدمات تعمیرات و گارانتی محصولات دوربین های داهوا را در کشور ارائه می دهد.
ماد طلایی شرکت تخصصی تعمیرات و گارانتی دوربین های مدار بسته داهوا است.
ماد طلایی تمام محصولات شرکت داهوا که از طریق شرکت پاراکس دید خریده باشید را گارانتی کرده و غیر از این بخش تعمیرات این مجموعه خدمات تعمیر با سایر محصولات نیز ارائه می دهد.

به منظور تماس با واحد فنی میتوانید با شماره 02162867000 داخلی 101 و 103 تماس حاصل فرمایید.

تکنسین ماد طلایی غیر از برق زدگی سایر مشکلاتی که برای دوربین مداربسته ایجاد می شود را از روش های فنی تعمیر یا قطعات داخل دوربین را تعویض می کند.

بله غیر از برق زدگی که به علت مشکلات شبکه برق است سایر مشکلات این دوربین ها از طریق تکنسین های دوربین مدار بسته تعمیر یا تعویض می شود.