نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

درباره گارانتی

مرکز جامع خدمات و گارانتی ماد طلائی از سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه خدمات پس از فروش به سیستم های حفاظتی الکترونیکی ، به برند های تحت پوشش خود و سایر برند های مختلف موجود در بازار فعالیت نمود. امروزه در سبد اصلی کالایی گارانتی و خدماتی خود برند های داهوآ ، هایکویژن ، سی پی پلاس و وسترن دیجیتال را قرار داده است.

هم اکنون به پشتوانه تیمی متخصص و مجرب و بکار گیری بروز ترین دستگاه ها و همچنین با هدف احترام به حقوق مشتریان، نام ماد طلائی در حوزه سیستم‌های نظارتی به سرعت جایگاه ویژه‌ای بدست آورده است.

این شرکت با نگاه روبه رشد ، توسعه محور و بهبود خدمات گارانتی و تعمیرات، اقدام به جذب نیرو‌های متخصص و جوان با دارا بودن تحصیلات مرتبط در زمینه الکترونیک نموده است.

گارانتی ماد طلائی در راستای پیشرفت تکنولوژی مجموعه خود را مجهز به پیشرفته ترین و بروز ترین تجهیزات نموده به طوری که توانایی تعمیرات تمامی برند ها، متناسب با تکنولوژی روز دنیا در این مجموعه میسر گردیده است.

همراستا با پیشرفت همه جانبه شرکت و همسو با سازمان استاندارد این مجموعه موفق به کسب امتیاز ۸۰.۹ (بالاترین امتیاز دربین شرکت های حفاظتی امنیتی) در سامانه جامع گارانتی ایران گردیده که این افتخار خود نشانگر عزم راسخ مجموعه در اعتماد سازی می باشد برخی از وجوه تمایز این شرکت با سایر رقبا :

  • اراﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎت پس از ﻓﺮوش در کوﺗﺎه‌ترین زﻣﺎن ممکن
  • بکارگیری از ﻣﺠﺮبﺗﺮﯾﻦ پرسنل و ﺑﺮوزﺗﺮﯾﻦ و ﻣﺪرن‌ترین ﺗﺠﻬﯿﺰات ﺟﻬﺖ ﺗﻌﻤﯿﺮات
  • ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ ﺗﻌﻤﯿﺮات کلیه ﺑﺮﻧﺪﻫﺎی ﻧﻈﺎرتی دﻧﯿﺎ ﺑﺎ ﻫﺮ تکنولوژی
  • ﺑﺎزه ﻃﻮﻻنی ﻣﺪت زﻣﺎن گاراﻧتی از ١٢ الی ﻣﺎدام اﻟﻌﻤﺮ
  • برگزاری دوره‌ﻫﺎی آﻣﻮزشی، ﺗﻌﻤﯿﺮات ﺗﺨﺼصی ﻫﻤﺮاه ﺻﺪور گواﻫﯿﻨﺎﻣﻪ از داﻧشگاه‌های ﻣﻌﺘﺒﺮ
  • دارا ﺑﻮدن ﻣﺠﻮزﻫﺎی ﻻزم در ﺳﺎزﻣﺎن‌های ﻣﺨﺘﻠﻒ از ﺟﻤﻠﻪ اﺗﺤﺎدﯾﻪ ﺻﻨﻒ ﻓﻨﺎوران راﯾﺎﻧﻪ ﺗﻬﺮان، اﺗﺤﺎدﯾﻪ ﺳﺮاﺳﺮی الکترونیک، اﺗﺤﺎدﯾﻪ ﺗﻮﻟﯿﺪکنندگان و ﺗﻌﻤﯿﺮکنندگان ﺗﺠﻬﯿﺰات الکترونیکی، حفاظتی و امنیتی و همچنین ﺳﺎﻣﺎﻧﻪﻫﺎی ﺟﺎﻣﻊ گارانتی و ﺗﺠﺎرت
  • دارای استاندارد ISO 10002 در رﺿﺎﯾﺖ ﻣﻨﺪی ﻣﺸﺘﺮی و ﺧﺪﻣﺎت پس از ﻓﺮوش
  • بالاترین امتیاز در ارائه خدمات و گارانتی در سامانه جامع گارانتی ایران
  • تندیس افتخار ۳۰ شرکت برتر ایران در ارائه خدمات گارانتی در سال ۱۴۰۱
  • تندیس افتخار برترین شرکت های مشتری مدار سال ۱۴۰۱

 

نهایتا تیم گارانتی و تعمیرات ماد طلائی با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت  خدمات تعمیرات را با نازل ترین قیمت ارائه می نماید، همچنین مدتهاست امکان استفاده از سیستم یکپارچه CRM برای تسهیل استفاده مشتریان از سامانه گارانتی و پیگیری محصولات در دست تعمیر خود فراهم شده است و شرکت در نظر دارد بیش از پیش مسیر پیشرفت این صنعت را هموار نموده و ثمر شعار خود که “حس خوب امنیت” است را برای همه به ارمغان بیاورد.