نتایج بیشتر...

Generic selectors
فقط مطابقت های دقیق
جستجو در عنوان
جستجو در محتوا
Post Type Selectors
فیلتر کردن دسته‌بندی ها
تکنولوژی
راهنمای خرید
راهنمای نصب و Passive

اسمارت کدک

اسمارت کدک (Smart codec) مجموعه‌ای از تکنیک‌های رمزگذاری است که با استفاده از الگوریتم‌های فشرده‌سازی پیشرفته بدون تغییر در کیفیت تصویر، به کاهش مصرف پهنای باند کمک می‌کند. اسمارت کدک می‌تواند به طرز مؤثری باعث افزایش کارایی رمزگذاری ویدیو با توجه به ویژگی‌های محیط‌های نظارتی شود. به علاوه این تکنولوژی می‌تواند تا حد زیادی باعث […]

اسمارت کدک (Smart codec) مجموعه‌ای از تکنیک‌های رمزگذاری است که با استفاده از الگوریتم‌های فشرده‌سازی پیشرفته بدون تغییر در کیفیت تصویر، به کاهش مصرف پهنای باند کمک می‌کند.

اسمارت کدک می‌تواند به طرز مؤثری باعث افزایش کارایی رمزگذاری ویدیو با توجه به ویژگی‌های محیط‌های نظارتی شود. به علاوه این تکنولوژی می‌تواند تا حد زیادی باعث کاهش بیت ریت انتقال و ظرفیت ذخیره‌سازی شود تا عملکرد کلی سیستم را بهبود بخشد.

این الگوریتم‌های هوشمند می‌توانند از محیط ثابت تصویربرداری کرده و از آن به عنوان یک تصویر زمینه استفاده کنند تا در صورت تحرک هر چیزی در قالب تصویر، بر روی آن فوکوس شود.

زمانی که یک منطقه از تصویر ارسالی به پردازنده دارای حرکت باشد فناوری اسمارت کدک پردازنده را در همان ناحیه وادار به کار میکند. بنابراین چون در تمام لحظات سیستم مشغول نیست حجم اشغال باند کاهش یافته و اطلاعات ارسالی بهینه می شود، لازم به ذکر است این تکنولوژی در دوربین های مدار بسته به حدی سریع است که قابل لمس نیست پس نگران کیفیت تصاویر در انواع دوربین های آنالوگ و دیجیتال نباید باشید.

همچنین اسمارت کدک H.265+ داهوا توانایی بهینه کردن شرایط ذخیره‌سازی تا ۸۰ درصد را در پهنای باند شبکه و منابع دارد.

اسمارت کدک به صورت پیش فرض در اکثر دوربین‌های تحت شبکه یا IP به صورت غیرفعال است. پیش از فعالسازی باید اطمینان حاصل شود که دستگاه متصل که می‌تواند ان وی آر(NVR) باشد، در بستر سیستم‌های کامپیوتری یا فضای ابری باشد. در غیر این صورت سیستم دچار مشکل خواهد شد.

در نظر داشته باشید که همیشه سیستم‌های امنیتی شما با سایر اجزا تناسب داشته باشند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مادطلایی تماس حاصل فرمایید .